Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/virt101988/domains/remontywdobrejcenie.pl/public_html/includes/menu.inc).

Układanie glazury

Glazura uważana jest za jedno z najbardziej pożądanych wykończeń zarówno w kuchni jak i w łazience. Wynika to z szeregu zalet, jakie płyną z wyboru tej metody dlaczego "ułożenie płytek" jest dla wielu osób niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem na wykończenie swojego wnętrza?

Pierwszą i chyba największą zaletą glazury jest ogromna ilość kolorów, wielkości czy też faktury płytek oferowanych na rynku sprawia to, że nasze wnętrze może zostać urządzone w sposób niepowtarzalny, a dobrze dobrana glazura sprawi, że pomieszczenie stanie się niezwykle efektowne i zostaną podkreślone jego walory. Niezwykle oryginalne rozwiązania oferowane przez rynek jakimi są np. wąskie czy też prostopadłe kafelki mogą pomóc nam w stworzeniu własnego stylu mieszkania czasy w których płytka pełniła tylko zadania funkcjonalne odeszły do lamusa!

Dlaczego przede wszystkim łazienka i kuchnia? Glazura świetnie zdaje egzamin w tych pomieszczeniach ze względu na swoją wysoką odporność na wilgoć, a co za tym idzie jest odporna na działanie grzybów i pleśni wpływa to znacząco na jej trwałość i sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem na długie lata. Jako ogromną zaletę glazury uważa się, że jest ona niezwykle odporna na różne metody czyszczenia czasami wystarczy użycie mokrej szmatki, aby pozbyć się zabrudzeń, a poważniejsze zanieczyszczenia z powodzeniem uda nam sie usunąć za pomocą środków, które zwykle mamy pod ręką.

Czy tylko? Nie! Glazura sprawdzi się w każdym pomieszczeniu ale nie tylko. Od salonów, korytarzy i całych powierzchni mieszkań po elementy znajdujące się na zewnątrz domu schody, balkony, tarasy nawet na zewnątrz odpowiednio ułożone płytki sprawdzą się nam na lata i to niezależnie od temperatur i warunków atmosferycznych. We wnętrzach innych niż kuchnia i łazienka z powodzeniem możemy wykorzystać płytki, które z pozoru nie przypominają zwykłej glazury coraz bardziej popularne stają się kafelki do złudzenia przypominające kamienie naturalne.

Posiadamy szeroki wachlarz umiejętności i technik potrzebnych do układania glazury potrafimy wykonywać podłogi klejone " na grzebień", układać wzory i desenie, dysponujemy również sprzętem potrzebnym do szlifowania narożników. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się w pełni z naszą ofertą oraz naszymi propozycjami dotyczącymi  projektu.